Dołącz Do Nas

CRCA International wita wszystkich indywidualnych praktyków i grupy zajmujące się sztukami walki, które chciałyby zostać częścią naszej rodziny. Nieważne z jakiej linii przekazu jesteś i jaki reprezentujesz poziom w CRCA Wing Chun. CRCA International zaprasza Cię/Was  do przyłączenia się i stania się częścią większej wspólnoty.

Nasz Zespół Projektantów

W ramach naszej misji organizacja CRCA jest zainteresowana rozszerzaniem swoich wpływów na świecie sztuki walki. W tym celu zgromadziliśmy zespół naszych najlepszych instruktorów, aby pomóc zwiększyć widoczność CRCA w społeczności lokalnej i zapewnić lepszy dostęp do materiałów szkoleniowych CRCA. Nasz zespół jest odpowiedzialny za upewnienie się, że wszystkie decyzje organizacji są implementowane z góry na dół i że każda decyzja przynosi korzyści dla studentów, którzy trenują w naszych szkołach. To tutaj zapadają decyzje wyboru tego co jest najlepsze dla CRCA International.

Nasz Zespół Organizacyjny

Nasz zespół składa się z instruktorów i członków Akademii, którzy regularnie przyczynią się do funkcjonowania CRCA. Zajmują się oni produkcją materiałów szkoleniowych, zabezpieczają wprowadzenie i utrzymywanie wszystkich zasobów i materiałów CRCA wykorzystywanych do nauczania i promocji. Są oni integralną częścią w ogólnej strukturze operacyjnej organizacji.

Nasze Zasoby

Dzięki tej stronie internetowej CRCA International zapewnia wiele zasobów nauczania dla studentów w formie nośników wirtualnych. Dotyczy to korzystania z zasobów, takich jak YouTube do wykorzystania filmów szkoleniowych poza salą treningową i Facebook do otrzymywania wiadomości i informacji o organizacji. W CRCA zachęcamy naszych członków do bycia zaradnym w swoich wysiłkach szkoleniowych i robimy to poprzez zapewnienie im dostępu do narzędzi dzięki którym mogą oni podwyższać swoje umiejętności jako wojownicy.

Nasza Edukacja

Podobnie jak w przypadku każdej organizacji sztuk walki CRCA International krok po kroku prowadzi swoich studentów poprzez zdobywanie wiedzy aż do górnej części naszego systemu oceniania. Kształtujemy każdego studenta od podstaw. CRCA Wing Chun skupia się zarówno na teorii jak i praktycznych zastosowaniach Wing Chun ale nie przedkłada techniki nad teorię. Nasi instruktorzy uczą tego co jest użyteczne a nie ładne, zapewniają, że każda technika ma miejsce i cel w aplikacji.

Nasz System Oceniania

Podobnie jak wiele innych szkół CRCA International posiada własny system oceniania w celu identyfikacji poziomu ucznia, umiejętności i jego wiedzy w Wing Chun. Istnieje w sumie osiem stopni w systemie CRCA Wing Chun, każdy z własnym zestawem wymagań, które uczeń musi opanować. Wymagania egzaminacyjne są rygorystyczne dlatego decyzja
o przystąpieniu do testu nie powinna być podejmowana pochopnie. Aby dowiedzieć się więcej na temat naszego systemu oceniania kliknij tutaj lub przejdź do zakładki „Stopnie”
w menu głównym tej strony internetowej.

 

Jeśli chcesz pozyskać więcej informacji na temat jak i gdzie można dołączyć do CRCA , zakładka „Lokalizacje” pomoże Ci znaleźć szkołę najbliżej Twojej okolicy. Możesz również wysłać do nas maila na adres: mario@crcawingchun.com